NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018

KOCHANI  RODZICE

Cieszymy się , że możemy Państwa znowu powitać w nowym roku szkolnym 2017/2018.

Rozpoczyna się kolejny  rok pełen  wrażeń , nie tylko dla Państwa ale przede wszystkim dla Waszych dzieci – pociech.

Będzie on pełen ciekawych doświadczeń .

W czasie tego roku dzieci Wasze przyswoją sobie nie tylko nowe umiejętności , lecz będą

czerpać radość ze wspólnej zabawy , ze spotkania z Panem Jezusem ( który zawsze mówił;

…Pozwólcie dzieciom przyjść do mnie……), z Karoliną Kózka  Naszą patronką przedszkola( która jest dla nas……wzorem pracy i modlitwy……)  jak również z codziennych  pierwszych sukcesów.

Niestety dla niektórych dzieci będzie będzie to czas trudnych przeżyć, związanych z adaptacją do nowego miejsca i koniecznością do rozstania z ukochanymi rodzicami.

W pokonywaniu trudności i w rozwiązywaniu niektórych problemów pomoże Wam nasza doświadczona, wykwalifikowana kadra pedagogiczna .

DYREKTOR Ewa Tomana

INFORMACJA  …………..