CZCIGODNY KSIĘŻE PRAŁACIE JANIE PROBOSZCZU

W życiu każdego człowieka są takie chwile,
które kończą się etapami.
Okres dzieciństwa i młodzieńcze lata,
 poświęciłeś na przygotowanie się do kapłaństwa.
Wypełniając swoje powołanie przez tak wiele lat posługi kapłańskiej, wykazałeś Szanowny Księże Prałacie ,
że zostało ono spełnione.
Dzisiaj na pewno przeżywasz i  rozpamiętujesz swoją pracę.
Zapewniamy: na pewno dobrze spełnione są Twoje oczekiwania.
Twoja postać zabiegana, doglądała wszystkiego po ojcowsku. Konfesjonał z rana , msza świeta,  praca z dziećmi , dbanie o przedszkole, lekcje religii, katechezy, homilie, udzielane Sakramenty święte, spotkania z dziećmi, z nami w przedszkolu , wspólne wycieczki , pielgrzymki. Dla każdego byłeś bliski. Pamiętamy- złotymi zgłoskami w naszych głowach wyryte:
Twoje słowa, modlitwa i ciągła troska o właściwe pokazanie
drogi do świętości.
Wiele pracy, serca i zdrowia włożyłeś, aby  Świątynia i jej otoczenie były coraz piękniejsze. Zawsze pamietałeś o naszym Parafialnym Przedszkolu- to dzieki Tobie księże, Twojemu zaangażowaniu, trudzie i wytrwałości możemy powiedzieć , że „Nasze skromne, wiejskie przedszkole”
jest naprawde na wysokim poziomie .
Dziś, czcigodny Księże zechciej przyjąć najserdeczniejsze życzenia na ten kolejny życiowy etap: zdrowia, wytrwałości, wszelkich łask Jezusa, któremu służysz. Niech wspomaga Cię Matka Najświętsza Nieustającej Pomocy, Twój święty patron- św.Jan  i patronka naszego Parafialnego Przedszkola Bł.Karolina Kózka

                                                      Bóg zapłać za wszystko!

MOKRZYSKA  20 GRUDNIA  2020